Banese prej 100m2 ne Kline

Shitet nga: Xhemajl 14 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Klinë

Kline sheshi N.Tereza Shitet banesa 100 m2 kati 1 , neto (brenda mureve) : Salloni ,Separeja, Kuzhin, 4 Dhoma gjumi ,Banjo wc+ Wc ndihmese, 2Ballkone dhe Podrumi Prone private , cmimi volitshem

Xh.Buqani 044 138 981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim