Shes Banes ne Shengjin

Shitet nga: Beni 30 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Klinë
Shitet banesat luksoze ne Shengjin me pamje nga deti.

Banesat jan ndertim i ri ne kompleksit Rafaelo Resort me pishine.
Banesat kane parking te siguruar 24h dhe jane te mubiluara.

Cmimi i volitsh, me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim