Shitet Banesa 64m2

Shitet nga: Hamit gashi 15 Gsh 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Klinë
Shitet Banesa me 64m2 + 50m2 tavan dhe me bodrum.
THIRJE TE INTERESUARIT NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim