Shitet banesa ne golem , 6 km prej durrsit

Shitet nga: Sefe morina 07 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Shqipri - golem
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Klinë
Banesa eshte e mobiluare eshte ne katin e 4 ka nje dhome fjetje te madhe salloni dhe kushina shume e madhe banjo komplet e rregulluare me maqin te lamjes , klima e vendosur kuzhina komplet e paisur me te gjitha elemetet tovolina e bukes tarasa ka nja 15 m2 banesa eshte e re e rrugulluare me glet gjendet afer detit te mali i robit 500 m large detit vetem 10 dit eshte banuare ne te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim