Shitje të banesave

Shitet nga: Berat 13 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Klinë
Ka filluar shitja e banesave të madhësive të ndryshme dhe garazheve në qytetin e Klinës. Ndërtimi i vrazhdë i objektit shtatëkatësh, projektin e të cilit e kanë punuar katër arkitektë zviceranë dhe janë duke e mbikëqyrur, ka përfunduar, kurse tani është duke u punuar për ndërtimin e brendshëm. Objekti do të lëshohet për banim në tetor të 2016-s. Gjendet dhjetë metra larg Shtëpisë së Shëndetit, Kryqit të Kuq, Qendrës së Regjistrimit të Veturave, Gjimnazit të Përgjithshëm, përballë xhamisë, aty ku çdo të martë bëhet treg.
plattengeschaft_hr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim