SHTEPIJA PREJ 145 m2 NË KLINË

Shitet nga: Familja H. NEZIRAJ 21 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shitet shtëpia dy katërshe me tre ari truall ne rrugën “Ymer BERISHA” ne KLINË, pikërisht përballë shkollës se mesme “Luigj GURAKUQI”. Shtëpia është ndërtim i ri, me plan urbanistik te qytetit, me leje ndërtimi dhe taksa te paguara për dy kate ndërtimi. Shtëpia ka këto përmasa bazë: 12 me 10 ose 120 m2, kati I pare (përdhese), I cili është lokal. Ku jane dy lakole te gatshme per pune. Ndërsa kati i dyte për banim ka 145m2, ku prefshim tri dhoma te fjetjes, një dhome dite (sallon), një kuzhine, një banjo dhe korridor. Shtëpia ka mundësi vazhdimi edhe për dy kate tjera me plan te njëjtë, e planifikuar gjithsejtë për katër kate me lokale, ka rreth 200m2 terras e shtruar me beton dhe kocka. Shtëpia është prone shqiptare e cila gjendet ne vendin me te përshtatshëm për banim ne qytetin e Klinës, dhe ka këto përparësi: Ka afër shkollat e mesme, shkollën fillore, shtëpinë e shëndetit, çerdhen për fëmijë, komunën si dhe qendrën e qytetit, te gjitha këto mund ti arrish ne këmbë 1—2 minuta.
Pranoj oferta nga blerës serioz, te interesuarit mund te me kontaktojnë ne numrat e tel: Vale+37744232779, ne Ipko +38649232779. Po ashtu edhe ne Viber ne keta numra.
Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim