AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE

Shitet nga: AGENCY HOME VIP 10 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pej istog klin deqan gjakov
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Klinë
Agjencioni Per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP
Patundshmeria gjithnje ka vlerë
“Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në tërritorin e Shqipërisë.

Agency Home VIP Agjencion për Patundshmeri merret me këto veprimtari :
-Shitje dhe Blerje te Pronave
- Ndërmjetsim në shitblerje dhe qiradhënje për :
- Shtëpi
- Banesa
- Lokale afariste
- Troje.
- Ndërmjetsim në Projektim dhe Ndërtim
- Bëjmë Matjen dhe vlerësimin për :
- Shtëpi
- Banesa
- Lokale dhe
- Troje
- Kryejm Shërbime Avokature
- Kryejm dhe keto Proceduara – Perkthime , Trashigimi,Testamente, bejmë gjetjen e ish Pronarve të më Parshem
Bejm Ndrëmjetsime per blerjen e pronave te tyre Bejm Rregullimin e të gjithave Dukumentave Katastrale nese keni munges te tyre
–Agency Home VIP me nje Staff te madh puntoresh me nje tradit dhe Pune shum vjeqarshe ju garanton ne Punën dhe Ndermjetsimet tona .
-Agency home VIP ka në posëdim Shumë prona ne Shitje si. Banesa,Troje,Toka.Dyqane Qiradhënje Ne përgjethsi ne Rrafshin e Dukagjinit si Pejë, Gjakov, Deqan, Istog, Klinë. Etj..
Ne si Agjenicion posedojmë mbi 286 prona ne keto Komuna. Andaj ju qe deshironi te Bleni apo të Shitni apo të Rrekllamoni pronat e Juja per shitje në faqet tona na kontaktoni sa më par.
Ne si Agencion posedojm Banesa , Shtepi , Pllaca, Toka me siperfaqe te Ndryshme. deri ne 45hk. tok ne nje vend.
-Andaj mos hezitoni na Kontaktoni dhe Binduni ne Punen ton dhe koreksin ton .
- kontakti ne Zyret tona .
Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +38269-505105 Viber .
Facebook Ornela Gashi
Skype Agency-home-vip@hotmail.com
Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim