AGENCY HOME VIP SHE 34ari ME SHTEPI ME DYQANE KLIN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Klin te Hotel Nora Rruga krysore pej prishin
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Klinë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE TROLLIN PREJ 34 ha ME SHTEPI NE MAGJISTRALEN PEJ-PRISHTIN KOKRETISH VETEM 250M LARG URES SE KLINES APO VETEM 50metra LARG HOTEL NORES TROLLI ESHT I PERSHTATSHEM PER SHUM VEPRITARI SI BIZNISORE ASHTU EDHE PER BANIM JETES KESHTU QE KA SHUM MUNDESI AFARISTE
SHTEPIA-TROLLI POSEDON-
1. DY DUGAJ ME NGA 150mkatrorr
2.NJE GARAZHD ME KANALL TE HAPUR PER SERVISIM TE ATOMJETEVE
3. KA NJA MAGACIN TE MBULUR ME SIPERFAQE MBI 200m KATROR
4.KA 3 BUNARE TE HAPURA ME UJ TE MJAFTUSHEM
5. KA BAZEN E NDERTUR PER TE HAPUR PUP BENZINIT
6.SHTEPIAJ E SHT E MOBILUR DHE KA MUNDESI JETESE TE ME NEJHERSHME NE TE DHE PER FILLIM TE GJDO AKTIVITETI BIZNISOR .
7.QMIMI I TERSISHEM I GJITH KETYRE 34ari ME SHTEPI E DYQANE ESHT SHUM I LIR DHE I DISKUTUSHEM KA MUNDESI DHE ME QERA TE IPET DERI NE SHITJE KA NJE QMIM SHUM TE LIR SHITET URGJENTISHT JU MIRPRESIM SA ME PAR

=Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim