Bejm Projektimin dhe Ndertimin e Shtepive Banime..

Shitet nga: Architect 15 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Bejm projektimin e shtepive simbas porosis te insteresuarit mund te na kontaktojn ne numrin e tel. 049668151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim