Bejm instalimin e rrymes

Shitet nga: murat shala 25 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: murat shala
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
bejm kto sherbime me instalime te rrymes instalimin e rrymes instalimin riparime te rrymes instalim te kamerave si dhe bejm muntimin e lledit llusterave allugenkave per instalim te rrumes mundesi te kompenzimit me pikap ose kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim