Ipet me qera

Shitet nga: Mehmet 08 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Klinë
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Klinë
ipet me qera shtëpia e kompletuar në fshat, komuna e Klinës, të interesuarit mund të lajmërohen në këta numra: 044 180 112, ++41 76 427 53 42 si dhe me shkrim mbislimi@gmx.ch
Çmimi i volitshëm, presim të interesuar dhe njerëz serioz. Perparësi kanë shqiptarët nga viset si Preshevë, Medveghë, Bujanoc, nga Maqedonia, apo shqiptarët nga Mali i zi, si dhe ndonjë familje në gjendje të rëndë nga Kosova apo Shqipëria. Flm për mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim