OBJEKT AFARIST NE KLINE

Shitet nga: OBJEKT AFARIST DHE BANIMI 10 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 880 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Objekti 880 m
Gjendje afer rruges I pershtateshem per biznisit dhe banimi.
Ka dy kate per veprimtari biznesore me 370m dhe dy kate per banimi: Kater banesa me nga 98m.
Hapsira para Objekti ofron mundesi te mjaftushem parking.
Qmimi 330000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim