Shes objektin

Shitet nga: Shefqet 19 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Perlina
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shes objektin ne Klin perball stacionit te policis 50 m nga rruga kryesore, me 6 ari vend + objekti 220 m2. Eshte i pershtatshem per banim dhe per afarizem. Posedon leje ndertimi, kanalizim, uj, rrym, rrug. Per dokumenta ju garantoj ne emer timin personal dhe perkthim te menjehershem tek blersi. Nuk eshte hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim