Shitet shtepia ne Klinë, qmim shum i volitshem

Shitet nga: Enver 09 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 162 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Klinë
Shitet shtepia ne Klinen ne rrugen lidhja e prizrenit, 40metra larg rruges kryesore. Ka dalje te dy anshme ne rrugen kryesore. Shtepia ka 4 ari truall, shtepia esht e ndertuar deri ne piken jasht, ka izolimin e kulmit, dy dritare dhe deren e hyrjes nga plastika te reja. Ne lagje ka rrym , uje , kanalizim , internet. Qmimi eshte shum i volitshem. Nderrimi i mundshem me banes Tel.044232692 / 049232692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim