Shitet shtepia ne Klinë

Shitet nga: Enver 01 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 164 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shes shtepin dy kateshe ne kline ne rrugen Lidhja e Prizrenit. Shtepia ka sallon, kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, shtepija ka te rregulluar deren e hyrjes dhe dy dritare nga plastika e bardh, si dhe ka izolimin e kulmit. Ne lagje ka uje, rryme, kanalizim, kabllo TV Internet. Shtepia eshte 40m larg rruges kryesore, dhe ka dy dalje per ne rrug kryesore. Qmimi shum i volitshem. Tel- 044232692 049232692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim