Shitet shtepia ne Klinë

Shitet nga: Enver 08 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 164 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shes shtepin dy kateshe ne kline ne rrugen lidhja e prizrenit , shtepia ka sallon kuzhine bashk, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, shtepija ka te rregulluar deren e hyrjes dhe dy dritare nga plastika e bardh..
ne lagje ka uje, rryme, kanalizim, kabllo TV Internet. shtepija eshte 40m larg rruges kryesore dhe ka dy rrugë alternative. Qmimi i volitshem.
044232692
049232692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim