Shitet shtepia ne Kline

Shitet nga: Enver 24 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 162 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shes shtepin dy kateshe ne kline ne rrugen lidhja e prizrenit ne lagjen e re Drenica, shtepia ka sallon kuzhine bashk, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, shtepija ka te rregulluar deren e hyrjes dhe dy dritare nga plastika e bardh..
ne lagje ka uje, rryme, kanalizim, kabllo TV Internet. shtepija eshte 40m larg rruges kryesore.
044232692
049232692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim