Shtepi NE shitje

Shitet nga: Shtepia 18 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: 2
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Klinë
Shitet shtepia NE laxhen me te re NE kline ''Elena Xhika '' 5 min after Qendres ne Kline. Shtepia eshte e kompletuar : dy Kate-she . Kati perdhes sallon, Kuzhin nje Dhome , banjo dhe Garazha .Kati I dyte 4 dhoma Gjumi banjo dhe 44 m2 teraca. Brenda eshte e meremrtuar komplet me Uji, me gypa te nxemjes., rryma, kanalizimi. Etj. Me leje ndertimi. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim