Shtepi dhe troje

Shitet nga: nezir 12 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
troje me shtepi dhe pa shtepi shtepi me plane gjermane te ndertura me mjeshter dhe material cilsor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim