Shtepi ne Kline

Shitet nga: anton 02 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR   120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: lagja Arberia
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shes shtepin ne klin perkatesisht ne Perlina.Shtepia ka se bashku 10 ari vend ,eshte pron shqiptari me dokumentacion te rregullt.Shtepia eshte e banueshme dhe e mobiluar ,shitet me mobilje .Ka ujsjelles e kanalizim dhe rruge te asfaltuar.Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim