Shtepi ne Kline

Shitet nga: Metë 20 Dhj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 830 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Klinë
Sheh shtepine ne Kline me siperfaqe 830 metra katror me 17 ari truall. Shtepia ka bodrum perdhese dhe 2 kate, ne bodrum dhe perdhese jane te parapara per afarizem.Ka nxemje qendrore ne dysheme dhe trupa ngrohes radiatora. Perdhesa i ka tri lokale. Ne oborr eshte edhe nje shtepi tjeter dhe tri garazha. Per detaje na kontaktoni ne nr e telefonit ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim