Shtepi prej 160m2 ne Kline

Shitet nga: lati 14 Maj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Klinë
Shitet shtepia ne klin.Shtepia gjindet ne Dollc 1 km larg ETC:Shtepia esht dy katshe dhe ka sallon kuzhin 5 dhoma si dhe dy banjo.Esht e mobiluar dhe e gatshme per banim . Bejm ndrrim edhe me banes ne klin lokal apo trull.Te interesuarit munden te na kontaktojn ne Nr telefonit 017657206184 oe ks 04917678 vib 045653571
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim