Shtepi prej 162m2 ne Kline

Shitet nga: enver 17 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shes shtepin dy kateshe ne kline ne rrugen lidhja e prizrenit ne lagjen e re Drenica, shtepia ka sallon kuzhine bashk, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, shtepija ka te rregulluar deren e hyrjes dhe dy dritare nga plastika e bardh..
ne lagje ka uje, rryme, kanalizim, kabllo TV Internet. shtepija eshte 40m larg rruges kryesore.
044232692
049232692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim