Shtepi prej 250m2 ne Kline me 10 ari

Shitet nga: Istref 10 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Klinë
Shitet shtepia 2 katshe e rregulluar si brenda dhe jasht me garazh me 10 ari truall.
Shtepija gjendet ne lagjen Tik vesh ose mbi stacion te trenit.
qmimi i volitshem

Shtepia me 10 ari 67.000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim