Shtepi prej 270m2 ne Klinë

Shitet nga: Hajzer Dajakaj 15 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shes ose ndrroj me banesa shtepin me 17 Ari Truall ne Klinë me dokumentacion Te rregullt.shtepia gjendet afer market kiwi. Shtepia posedon gjithsej 10 dhoma. Kati 1. sallon te madh me ogjak i punuar prej gurve te gllareves kuzhin dhe 2 dhoma gjumi
Kati 2. sallon banjo dhe 5 dhoma gjumi shtepia asht e rrethuar me murë ka edhe bunarin garazhden.Shtepia mund te ipet edhe me qira.
Çmimi per blerje 135,000Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim