Shtepi

Shitet nga: Ferat Bytyqi 13 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes shtepin ne fshatin Zajm ,komuna e Klines ,shtepia gjindet prapa Hotel Nores ne magjistralen Prishtine-Peje.
Shtepia ka 3dhoma gjumi,nje kuzhin dhe banjo,ka ujsjellsin,kanalizimin dhe reymen,eshte ndertim i ri,gjithashtu posedon dhe 46 ari truall me dy pusa uji dhe me rreth 100 trupa pem.
Shtepia eshte ne emrin tim dhe me te gjitha dokumentat kadastral e gatshme te perkthehet menjeher ne emrin tuaj.

Telefon ne viber :049235764
Vale:044139017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim