Shtepi

Shitet nga: Osman 17 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.Male Bashota
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Klinë
Shitet shtepi me 5 ari sip,Kati par sallon dhe kuzhin,kati dyt 3 dhoma, banjo si dhe nje dhom ne kulum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim