Shtepia ne shitje

Shitet nga: Isni 08 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Elena Gjika
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Klinë
Shtepia eshte dy kat , me dy hymje te veqanta qe mund te shfrytzohet per dy familje, ka dy dhoma te gjumit kuzhin sallon banjo dhe shpaiz te veqant si ne katin e par ashtu edhe ne katin e dyt.Ka garazhd, taras ne kat te dyt.Ka nxemje qendrore ne katin e par , eshte e izoluar komplet. Shtepia eshte ne Emrin Tim dhe posedon leje te ndertimit dhe te gjitha dokumentat e nje shtepie. Gjindet ne Klinë ne rrugen : Elena Gjika. 350 metra larg Parkut te qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim