1 hektar e 18 ari toke ne shitje ne Kline

Shitet nga: Nikoll Selitaj 01 Dhj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 11800 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Klinë
Shitet toka me siperfaqe 1 hektar e 18 ari. Toka ndodhet ne rrugen Videje – Zajm 3 km larg nga qendra e Klines. Toka eshte e pershtatshme per troje dhe veprimtari tjeter afariste. Ka afer rrjetin energjetik dhe ujesjellesin. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim