SHES CUNGA

Shitet nga: shpendi 07 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Adresa: rreth
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Pyll
Komuna: Klinë
Shiten cungat bung dhe qarr ,per shporet,per kamin dhe nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim