Sera te madhesive te ndryshme, me solare dhe sis..

Shitet nga: BERISHA Construction shpk 11 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Bejme shitjen dhe montimin e Serava te ndryshme bujqesore nga 1 deri ne 50Ari,me cilesin dhe QMIMET me te mira ne treg.
Kemi staf te profesional te pajisur me njohuri per qdo lloj ndertimi te serave.

Poashtu ofrojme edhe sisteme SOLARE fotovalltike me qmime te volitshme

Tek ne mund te kompletoni komplet seren tuaj,sistemin SOLAR ,Nxemjen dhe trajnimin per perdorimin e seres.
Poashtu marrim edhe vetura e mjete bujqesore si kompenzim

Berisha Construction ShPK

045-405-211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim