Shes 5 dhe 7 ari truall,

Shitet nga: Agim Gashi 09 Gsh 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kline
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Klinë
Shes 5 dhe 7 ari truall, trualli gjindet mbrapa Qendres se Mjeksise Familjare Kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim