Shitet pllaci me siperfaqe 12 ari

Shitet nga: L.M 21 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pllaci gjindet ne Zajm afer Hotelit Nora.Eshte prone shqiptari me dokumenta kadastrale.
Ka rrugen,rrymen dhe ujin.
Çmimi 2500€ ari
Kontaktoni pronarin ne telefon dhe viber:
044 275 567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim