Shitja e nji hektari tok

Shitet nga: Xxxxxxx 26 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shitet nji hektar tok i pershtatshum per troje toka gjindet ne dollc te klines rruga dhe uji jan deri ne ar nga etc 1200 m kurse udhkryqi i gjakoves vetum 750metra qmimi i arsyshum mund te lajmroheni ne qdo koh ju mipresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim