TOKA NE RRUGEN KRYESORE PEJ VITOMERIC ROZHAJ

Shitet nga: muhamet 11 Shk 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Klinë
SHITET TOKA prej 100 ari komplet,dhe ne TROJET SIPAS MARRVESHJES
Qmimi per ari 7000€
Kontakt viber + 37745569599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim