Tokë ne Kline

Shitet nga: alban 03 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 14000 m2
Komuna: Klinë
Shes 1hektar tokë ne Fshatin Rudicë komuna e klins qmimi i volitshem po ashtu shesh dhe 100 metra dru frashen krekc dhe verr qmimi i lir rruga kryesore e fshatit asht asfallt asht 250 metra karg toks dhe druve pjesa tjeter o rrug normale me zall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim