Toka bujqesore ne shitje neper Kosove

Shitet nga: Doni 31 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Adresa: Neper Kosove
Sipërfaqe: 2000000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Klinë
Toka bujqesore te kategorive, siperfaqeve dhe me çmime te ndryshme neper Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim