Toka me objekt

Shitet nga: shefqet 29 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Sipërfaqe: 550 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shes objektin me 210m2 plloq, me infrastruktur te kompletuar, rrym, uj , kanalizim, rrug dhe leje ndertimi me dokumente te rregullta dhe mbrenda dites perkhehet mbi blersin. Objekti gjindet 100 metra nga rruga kryesore perball policis ne Klin. Objekti eshte i pershtatem edhe per banim edhe per afarizem. Qmimi i volitshem. Vetem per Klient serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim