Toka ne Kline

Shitet nga: Ramadan 25 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 7500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shitet toka me siperfaqe 75 ari. Toka eshte e pershtatshme per troje dhe veprimtari tjeter afariste. Toka gjindet 100m mrapa puntoris ( ali vorri ). Ka rrjetin energjetik dhe ujesjellesin. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim