Toka ne shitje

Shitet nga: Shefqet 27 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: Rr. Dollcit
Sipërfaqe: 210 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shes objektin 210m2 me leje ndertimi,uj,rryme dhe kanalizim.Objekti gjindet 100m larg rruges kryesore perballe stacionit policor ne Kline.Objekti eshte me dokumenta te rregullt dhe mund te perkthehet menjeher te personi i interesuar.Vendi eshte i pershtatshum si per banim ashtu edhe per biznes Cmimi i arsyeshem, te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e telefonit 044/223-298.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim