Toke ne Kline

Shitet nga: xxxxxxxxxxx 21 Pri 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shitet ara katrore prej nji hektar e 5 ari katrore me ujsjells ne te rrug dhe asht vend ideal per troje 1300 metra e ka etc qendren tregtare dhe rugen pej prishtin vetem 700 metra pra esh ven d shum i mir per troje mund te e ndajm edhe ne parcella sipas deshire presum blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim