Toke truall dhe ndertim ne Kline

Shitet nga: LEK 04 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Adresa: Tale, Lezhe, Shqiperi
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shitet 1000 m2. Toke e shendrruar ne truall.
Toka ndodhet ne bregdetin e TALES, ne ish komunen e Shenkollit, Sot bashkija Lezhe.
Taka ka nje siperfaqe prej 1000 m2 e paisur me TAPI ( Kartele rregjistrimi nga Hipoteka e Lezhes)
Toka eshte e rrethuar me avlli , ne brendesi te kesaj siperfaqje jane hedhur themelet per nje godine deri 5 kate me siperfaqe ndertimi ne total 600 m2. Ne kete siperfaqe toke eshte shpuar me sonde dhe ka uje te rrjedhshem gjith stenet e vitit. Aty jane mbjelle mjaft peme dekorative dhe frutore si Rrush, Portokalle, Mandarina, Ullinj etj , te cilat jane ne prodhim.
Toka ndodhet 200 ml, nga DETI.
E pershtatshme per banim dhe biznes turistik.
Shitet per aresye ekonomike.
Mund ta vizitoni por dhe ta shijoni nga fotot qe vijojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim