Troje

Shitet nga: Jetmir 28 Gsh 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Derrsnik
Komuna: Klinë
Trojet jan 500 m large nga qendra e klines dhe 1 km large qendres se klines ne dy lokacione te ndara me siperfaqe sipas kerkeses se klientit me qasje ne rruge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim