Truall ne fshatin Zajm Komuna Kline

Shitet nga: Tahir Kastrati 24 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati Zajm, komuna Kline
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shitet truall me dy shtepi.
Trualli gjindet ne fshatin Zajm, Komuna e Klines, 200 m larg Market Nora.
Trualli ka qasje ne te gjitha sherbimet komunale si:ujsjelles, kanalizim, rryme, dhe ne rrugen e asfaltuar.
Njera shtepi eshte e kompletuar dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim