Truall prej 5 ari ne Kline e urbanizume

Shitet nga: xxxxxxxxxxx 23 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga per dollc
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
shiten 5 ari truall ne rrugen per dollc mbrapa etc saktsisht pasi te kalojsh hekurudhen ne anen e majte rruga dhe qdo gje me kataster keshtuqe qdo gje asht me dokumenta dhe eurbanizume eme leje perkatse, bëjmi dhe ndrrim me ndonje vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim