Trualli prej 6.80 Ari ne Kline

Shitet nga: Arber 12 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet trualli prej 6.80 ari ne Kline. Parcela gjindet ne rrugen e gjimnazit. Eshte perballe Gjimnazit "Luigj Gurakuqi". Eshte lagje e qetë dhe shum e pershtatshme per banim. Parcela eshte e kyçur ne ujësjellsin dhe kanalizimin e qytetit te Klines. Siq shifet edhe ne foto, parcela ka edhe rrugen.

Truall, toke, troje, pllac, shtepi, parcela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim