Trull me qmim shum te volitshem

Shitet nga: .. 05 Pri 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shes truall e cilla gjindet perball Hotel Kosova ne klin 1 kilometer prej rrethit Nena Terez
Trolli posedon uj kanalizim dhe rrym kshtu qe e gatshme per ta maru shpin qmimi shum i volitshem na kontakto ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim