Trulli urgjent

Shitet nga: sabiti 06 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shitet trulli ne kline perkatesisht ne rrugen elena gjika per ne pazarin e kafshev dikan rreth 500 metra larg nga qendra trulli ka 6ari e gjyse por une jam interesum me shit vetem 3 ari trulli ka te gjitha si uje rrym kanalizim si dhe rrugen e asfaltune sepse aty ne trull kam edhe shtepin me dokumenta ne rregull esht pra me nje fjale trulli esht i kompletun
qmimi i trullit esht 11 mij euro por i diskutum flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim