URGJENT shiten 23 ari truall ne Kline

Shitet nga: shpendi 18 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 000 EUR

Komuna: Klinë
Shes 23 ari traull ne Kline. Trualli gjendet ne rrugen e Dollcit (rruga para ETC), me saktesisht 30m ne te majte pasi te kalojsh hekurudhen e Gjakoves.
Trualli ka keto dimensione: 13m gjeresi dhe 180m gjatesi.
Hyrja e truallit eshte ne rrugen e asfaltuar te Dollcit dhe posedon kanalizim, rryme, uje si dhe i gjithe dokumentacioni eshte ne rregull dhe mund te bejme menjehere perkthimin e pornesise.
Kontakti: 044/471 909 dhe 049/903 918.
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim