shiten 5 deri ne 50 ari tok per troje

Shitet nga: xxxxxxxx 12 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shiten 5 deri ne 50 ari vend shum i mir per banim ujsjellsi dhe rruga jan ne truall gjindet mes dollci dhe dersniku respektivisht vetem 750 metra del ne rrugen pej prishtin por edhe te qendra tregtare etc vetem 1300 metra mund te bahet edhe ndonji kompensim me ndonji banes ne fush kosov presum blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim